Ring eller maila oss gärna!

010-150 23 00

Trivec har fem kontor i Norden, varav fyra är i Sverige och ett i Norge. Hör gärna av er om ni vill att vi ska komma till er och presentera oss, eller visa vår produkt.

StockholmGöteborgMalmöUmeåOslo

kontakt-stockholm

Stockholm

Erstagatan 25

116 36 Stockholm

010-150 23 10
info.stockholm@trivec.se

Niklas Öhlin

VD

070-998 98 53
niklas@trivec.se

Mikael Sandvall

Försäljning

0760-50 97 98
mikael@trivec.se

Johan Svahn

Försäljning

0704-25 88 08
johan@trivec.se

Stefan Wickman

Teknisk Chef

010-150 23 14
stefan@trivec.se

Mårten Sundstedt

Key Account Tekniker

010-150 23 16
marten@trivec.se

Andreas Ekman

Operativ Teknisk Chef

010-150 23 17
andreas@trivec.se

Kenneth Nilsson

Tekniker

010-150 23 15
kenneth@trivec.se

Felix Maupoix

Tekniker

010-150 23 25
felix@trivec.se

Patrik Dahl

Tekniker

010-150 23 21
patrik.d@trivec.se

Georgios Maniatis

Tekniker

010-150 23 22
jojje@trivec.se

Peter Söderberg

Tekniker

010-150 23 24
peter.s@trivec.se

Daniel Held

Ekonomichef

010-150 23 91
daniel.h@trivec.se

Vichtoria Lansman

Administration

010-150 23 92
vichtoria@trivec.se

kontakt-goteborg

Göteborg

Taljegårdsgatan 11

431 53 Mölndal

010-150 23 30

info.goteborg@trivec.se

Tobias Wallberg

vVD

Försäljningschef

0736-55 71 91
tobias@trivec.se

Anders Karlsson

Försäljning

0768-70 72 71
anders@trivec.se

Daniel Nilsson

Försäljning

0707-44 50 94
daniel@trivec.se

Christian Broberg

Service Chef

010-150 23 34
christian.b@trivec.se

Calle Persson

Operativ Teknisk Chef

010-150 23 38
calle@trivec.se

Philip Roser

Teknisk Chef – Väst

010-150 23 36
philip@trivec.se

Robin Rönnerhall

Tekniker

010-150 23 35
robin@trivec.se

Harry Hodzic

Tekniker

010-150 23 39
harry@trivec.se

Joacim Wijkmark

Tekniker

010-150 23 40
joacim@trivec.se

Philip Nyman

Tekniker

010-150 23 42
philip.n@trivec.se

Simon Nordlöf

Tekniker

010-150 23 43
simon@trivec.se

Erika Hermansson

Administration

010-150 23 93
erika@trivec.se

kontakt-umea

Umeå

Norra Obbolavägen 135 c

904 22 Umeå

010-150 23 70

info.norr@trivec.se

Gunnar Lindholm

Distriktschef Norr

‘0702-09 22 35
gunnar@trivec.se

Nisse Lundberg

Försäljning

0703-33-10-11
nisse@trivec.se

Robert Lif

Försäljning

0702-07 40 50
robert@trivec.se

Patrik Blad

Tekniker

010-150 23 74
patrik@trivec.se

Lars-Bertil Dahlqvist

Tekniker

010-150 23 75
bertil@trivec.se

Peter Höber

Tekniker

010-150 23 76
peter.h@trivec.se

kontakt-malmo

Malmö

Mäster Johansgatan 11

211 21 Malmö
010-150 23 50

info.malmo@trivec.se

Alex Bergin

Försäljning

0709-62 44 50
alex@trivec.se

Magnus Rönn

Tekniker

010-150 23 37
magnus@trivec.se

kontakt-oslo

Oslo

Hedmarksgata 13

0658 Oslo

+47 47395859

info.norge@trivec.no

Christian Vilg

Daglig Leder

+47 412 68 082
christian@trivec.no

Peter Bergman

Försäljning

+47 926 24 362
peter.b@trivec.no

Thomas Tellin

Tekniker

+47 919 00 686
thomas@trivec.no

John Wannerot

Tekniker

+47 919 04 290
john@trivec.no

kontakt-stockholm


Ledningsgrupp

Niklas Öhlin

VD

niklas@trivec.se

Tobias Wallberg

vVD, Försäljningschef

tobias@trivec.se

Daniel Held

Ekonomichef

daniel.h@trivec.se

Gunnar Lindholm

Distriktschef Norr

gunnar@trivec.se

Stefan Wickman

Teknisk Chef

stefan@trivec.se

Christian Vilg

Daglig Leder Norge

christian@trivec.no