Ring eller maila oss gärna!

010-150 23 00

support@trivec.se

 

Trivec har idag nio kontor i Europa, fördelade i Sverige, Norge, Belgien och Frankrike. Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra nordiska kontor. Hör gärna av er om ni vill att vi ska komma till er och presentera oss, eller visa våra tjänster.

StockholmGöteborgMalmöUmeåOslo

kontakt-stockholm

Stockholm

Erstagatan 25

116 36 Stockholm

010-150 23 10
support@trivec.se

Mikael Sandvall

Sales

0760-50 97 98
mikael@trivec.se

Johan Svahn

Sales

0704-25 88 08
johan@trivec.se

Andreas Ekman

Operation Manager

010-150 23 17
andreas@trivec.se

Kenneth Nilsson

Operations

010-150 23 15
kenneth@trivec.se

Felix Maupoix

Operations

010-150 23 25
felix@trivec.se

Patrik Dahl

Operations

010-150 23 21
patrik.d@trivec.se

Peter Söderberg

Operations

010-150 23 24
peter.s@trivec.se

Christopher Göthlin

Operations

010-150 23 22
christopher@trivec.se

Teresia Rasmussen

Operations

010-150 23 26
teresia@trivec.se

kontakt-goteborg

Göteborg

Taljegårdsgatan 11

431 53 Mölndal

010-150 23 30

support@trivec.se

Anders Thalén

Sales

0768-70 72 71
anders@trivec.se

Daniel Nilsson

Sales

0707-44 50 94
daniel@trivec.se

Calle Persson

Operation Manager

010-150 23 38
calle@trivec.se

Christian Broberg

Operations

010-150 23 34
christian.b@trivec.se

Harry Hodzic

Operations

010-150 23 39
harry@trivec.se

Joacim Wijkmark

Operations

010-150 23 40
joacim@trivec.se

Philip Nyman

Operations

010-150 23 42
philip.n@trivec.se

Simon Nordlöf

Operations

010-150 23 43
simon@trivec.se

Fredrik Leijon

Operations

010-150 23 44
fredrik.l@trivec.se

Niclas Lindström

Operations

010-150 23 35
niclas.lindstrom@trivec.se

kontakt-umea

Umeå

Norra Obbolavägen 135 c

904 22 Umeå

010-150 23 70

support@trivec.se

Gunnar Lindholm

Sales

0702-09 22 35
gunnar@trivec.se

Nisse Lundberg

Sales

0703-33-10-11
nisse@trivec.se

Robert Lif

Sales

0702-07 40 50
robert@trivec.se

Patrik Blad

Operation Manager

010-150 23 74
patrik@trivec.se

Lars-Bertil Dahlqvist

Operations

010-150 23 75
bertil@trivec.se

kontakt-malmo

Malmö

Mäster Johansgatan 11

211 21 Malmö
010-150 23 50

support@trivec.se

Alex Bergin

Sales

0709-62 44 50
alex@trivec.se

Magnus Rönn

Operation Manager

010-150 23 37
magnus@trivec.se

kontakt-stockholm

Management

Niklas Öhlin

Group CEO

070-998 98 53
niklas@trivec.se

Tobias Wallberg

Country Manager Sweden

0736-55 71 91
tobias@trivec.se

Product Management

Stefan Wickman

Product Management

010-150 23 14
stefan@trivec.se

Philip Roser

Product Management

010-150 23 36
philip@trivec.se

Mårten Sundstedt

Product Management

010-150 23 16
marten@trivec.se

Administration

Vichtoria Lansman

Administration

010-150 23 92
vichtoria@trivec.se

Erika Hermansson

Administration

010-150 23 93
erika@trivec.se

kontakt-oslo

Oslo

Besöksadress: Myrens Verksted
Sandakerveien 24C Byggnad B
inngang D8 0473 Oslo

Postadress:
Bentsebrugata 20, 0476 Oslo

+47 47395859

info.norge@trivec.no

Christian Vilg

Country Manager Norway

+47 412 68 082
christian@trivec.no

Peter Bergman

Sales

+47 926 24 362
peter.b@trivec.no

Thomas Tellin

Operation Manager

+47 919 00 686
thomas@trivec.no

John Wannerot

Operations

+47 919 04 290
john@trivec.no