Ring eller maila oss gärna!

010-150 23 00

support@trivec.se

 

Trivec har idag 10 kontor i Europa, fördelade i Sverige, Norge, Belgien och Frankrike. Nedan finner ni kontaktuppgifter till våra nordiska kontor. Hör gärna av er om ni vill att vi ska komma till er och presentera oss, eller visa våra tjänster.

StockholmGöteborgMalmöUmeåOslo

kontakt-stockholm

Stockholm

Hästholmsvägen 28

131 30 Nacka

010-150 23 00
support@trivec.se

Jour, kvällar och helger: 010-150 23 98

Mikael Sandvall

Försäljning

0760-50 97 98
mikael@trivec.se

Johan Svahn

Försäljning

0704-25 88 08
johan@trivec.se

kontakt-goteborg

Göteborg

Taljegårdsgatan 11

431 53 Mölndal

010-150 23 00

support@trivec.se
Jour, kvällar och helger: 010-150 23 41

Anders Thalén

Försäljning

0768-70 72 71
anders@trivec.se

Daniel Nilsson

Försäljning

0707-44 50 94
daniel@trivec.se

kontakt-umea

Umeå

Norra Obbolavägen 135 c

904 22 Umeå

010-150 23 00

support@trivec.se
Jour, kvällar och helger: 010-150 23 96

Gunnar Lindholm

Försäljning

0702-09 22 35
gunnar@trivec.se

Robert Lif

Försäljning

0702-07 40 50
robert@trivec.se

kontakt-malmo

Malmö

Mäster Johansgatan 11

211 21 Malmö
010-150 23 00

support@trivec.se
Jour, kvällar och helger: 010-150 23 41

kontakt-stockholm

Management Administration

Niklas Öhlin

Group CEO

070-998 98 53
niklas@trivec.se

Tobias Wallberg

Country Manager

0736-55 71 91
tobias@trivec.se

Stefan Wickman

Product Management

010-150 23 14
stefan@trivec.se

kontakt-oslo

Oslo

Besöksadress: Myrens Verksted
Sandakerveien 24C Byggnad B
inngang D8 0473 Oslo

Postadress:
Bentsebrugata 20, 0476 Oslo

+47 47395859